Otel Mobilyaları

Otel Mobilyalarında Öncelik Estetik ve Kalitedir.

Otel konseptinde mobilya tasarlarken estetik ve sağlamlığa çok dikkat ederiz. Konaklayan misafirlerin dikkatlerini ilk çeken unsur hiç şüphesiz ki otelin genel dekorasyonu ve mobilyalarıdır. Lüks otellerde tercih edilen lake otel mobilyaları ve masif otel mobilyaları misafirleriniz gözünde sizi A sınıfı haline getiriyor. Özellikle otele giren misafirin gördüğü ilk ihtişam ve zarafet asla unutulmuyor. Onun için RVA olarak lobi dekorasyonu ve resepsiyon dekorasyonuna ayrı bir önem veriyoruz.

Otel Mobilyaları, otel tasarımları ve özel tasarımlar yapan firmamız Ankara - Siteler de kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve hizmetleri ile otel mobilyalarında özel projeler sunmaktadır.

 

Klasik mobilya ve lüks dekorasyon projelerinde gösterdiğimiz başarıları otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki projelerimiz ile de pekiştiriyoruz. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında tasarladığımız ve uygulamalarını yaptığımız otel odası dekorasyonları, otel lobisi dekorasyonu, otel restaurantları dekorasyonundaki başarılı projelerimiz ile kısa sürede kalitemizi kanıtladık. Ürettiğimiz otel ürünleri ile birçok mekânda klasik otel mobilyaları, modern ve avangarde otel mobilyaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

 

 Klasik mi? Modern mi?

Son dönemlerde lüks otel projelerinde her ne kadar Osmanlı tarzı klasik otel mobilyaları tercih edilse de, bazı projelerde prestijli modern otel mobilyaları kullanılıyor. Klasik ile modern arasında bir tercih yapmak zorunda olan otel konseptlerinde ile genellikle avangard veya country otel mobilyaları tercih ediliyor. RVA DEKOR olarak  otel dekorasyonlarında klasik, modern ve avangard çizgileri bir arada uyumlu şekilde kullanabiliyoruz.

Otel Dekorasyonlarında Güvenlik Ön Planda

Otel dekorasyonu tasarlanırken göz önünde bulunması gereken estetik ve kalitenin yanında bir de güvenlik unsuru vardır. Güvenlik asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden, farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı otelleri dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak tasarımlardan kaçınırız. Mesela otel ürünleri tasarlarken darbelerde zarar verecek kadar köşeli mobilyalar üretmeyiz. Hareketli mobilyaların devrilmesini engellemek için mümkün olduğunca duvara veya zemine monte ederiz. Bunun yanında dolap kapaklarında ve çekmecelerde birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanırız.

Otel Dekorasyonunda Sadece Mobilya Değil

Otel dekorasyonunda otel mobilyası yanında otel perdesi, otel halısı, banyo mobilyası, otel deri sümen takımları, çalışma masası setleri, otel aydınlatma aksesuarları, tablolar gibi otelin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri anahtar teslim olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çünkü otel dekorasyonunda kullanılan eşyaları birbirleri ile uyumlu bir bütün oluşturmalıdır.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Otel Mobilyaları
Author Rating
51star1star1star1star1star