Ofis Mobilyaları

 Ofis Mobilyaları

Banko Karşılama

Büro Çalışma Odası

Dosya Dolabı

Koltuk ve Sandalye

Toplantı Odası Mobilyaları

Toplu Çalışma Odası

Vip Ofis Mobilyaları

 

Ofis mobilyaları tasarım ve üretimi konusunda uzman RVADekor, ürünlerini modern yada rustik görünümlü ürünlerini özenle sizlerin ihtiyaçlarına göre imal etmektedir. Tamamen doğal ortamda, ahşabın kokusu ve dokusu ile konuklarınıza yakın hissetme olanağını oluşturur. Sıcaklığa ve benzersiz görüntüye önem verir.

 

Ofis mobilyaları ‘nın  dayanıklı ve uzun ömürlü olması önemli! Ofisinizi daha konforlu bir hale getirmek için mobilya seçimi oldukça önem taşır. Peki, bu mobilyaları satın alırken nelere dikkat etmek gerekir? Tasarımcı Mehmet Akça, ofis ve bürolar için mobilya seçimi konusunda uyarılarda bulundu ve dikkat edilmesi gerekenleri sıraladı.

– Firmaların ürünleri hakkında bilgi almak: Ofis ve büronuz için, neye ihtiyaç duyduğunuza, alacağınız mobilyanın nasıl olacağına, ne kadar bütçe ayıracağınıza karar verdikten sonra ilgilenilen firmanın ürünleri, tasarımları, kullanılan döşeme ve diğer materyalleri hakkında bilgi almanız en doğru yapacağınız seçim şeklidir.

– Katalogdan seçim yapmak: Her zaman kataloglardan seçim yapmak doğru değil çünkü yalnızca bir fotoğrafa bakarak o mobilyanın ne kadar kullanışlı, dayanıklı ya da ergonomik olup olmadığına karar vermeniz mümkün değildir. Katalogla gerçek ürün arasında çok büyük farklar ve yanıltmalar olabiliyor. Böyle bir imkan yoksa da o firmanın benzeri ürün modelleri denenerek bir fikir edinilebilir.

– Ofis mobilyaları ‘nın mekanla uyumu: Alınacak ürünün kullanılacak mekandaki diğer mobilyalarla uyum içinde olmasına dikkat edilmelidir. Eğer daha önceden alınan mobilyalar modülerse bu şekilde tercih yapılarak takıma yeni ve uygun parçalar eklenebilir ve bu sayede konsept bozulmamış olur.

– Ofis mobilyaları ile ilgili Mümkün olduğunca fazla mağaza gezmek: Hiçbir zaman diğer mağaza ve ürünlere bakmadan ürün alımı yapmayın. Olabildiğince fazla yer gezmek hem ufkunuzu açar hem de gözünüzde canlandırma yapabilmenizi sağlar.

– Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması: “Rengi, tasarımı iddialı ve fiyatı yüksek olan her ürün iyidir” diye bir genelleme yapmak doğru değil. Çeşitli avantajları olup olmaması, örneğin dayanıklı ve uzun ömürlü olması veya kaliteli materyallerden üretilmiş olması dikkat edilmesi gereken kriterlerdendir.

– Kullanılan ürünün yapısı: Kullanılan döşemenin kalitesi, yanmayan, terletmeyen yapıda ve temizlenebilir olması da göz önünde bulundurulması gereken diğer unsurlardandır.